Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„Obecność Filozofii” w PANATO Café

Opublikowano w 27 maja 2014 przez admin

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w ramach projektu „Filozoficzne wtorki w PANATO Café”, organizowane przez 'Studia Philosophica Wratislaviensia', Sekcję Metaetyki Polskiego Towarzystwa Etycznego, Polskie Forum Filozoficzne oraz Fundację 2B Fair.
Czy filozofia jest obecna w naszym codziennym życiu? I czy jest potrzebna? Filozofia odpowiada na pytania codzienności czy ma na celu jedynie czyste poznanie? Te i wiele innych pytań pojawi się podczas debaty „Obecność Filozofii” w PANATO Café.

Kiedy? 28 maja 2014 r. (środa), godz. 18.00
Gdzie? PANATO Café, ul. Jedności Narodowej 68A (kamienica w oficynie)

W debacie, którą poprowadzi prof. dr hab. Marek Magdziak, udział wezmą: prof. dr hab. Adam Chmielewski, dr Michał Głowala, dr hab. Roman Konik, dr hab. Damian Leszczyński, dr Bartłomiej Skowron oraz dr hab. Krzysztof Szlachcic.

Serdecznie zapraszamy!

Choć PANATO Café nie ruszyło jeszcze pełną parą, to od 11 lutego współprowadzimy cykl comiesięcznych spotkań pod hasłem „Filozoficzne wtorki w PANATO Café”. Spotkania filozoficzne przy kawie prowadzą zaproszeni goście – wykładowcy i pracownicy naukowi . Ich celem są wspólne dyskusje na tematy związane z filozofią, w szczególności te, dotyczące kwestii etycznych i metaetycznych. Spotkania składają się z dwóch części: krótkiego wykładu wprowadzającego oraz dyskusji z udziałem audytorium.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/312379895584430/

Serdecznie zapraszamy!
Zespół PANATO CaféPowrót do Aktualności →