Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Odkryj tajniki świadomego relaksu

Opublikowano w 26 października 2017 przez admin

Chcesz poznać ponadczasowe praktyki m.in Jogę,Tai-Chi czy Shiatsu, świadome oddychanie, medytację, mądrość Ajurwedy i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej? Przychodząc na warsztaty doświadczysz głębi medytacji w asanach, harmonii ruchu, relaksu i wyciszenia oraz odwiecznej wiedzy, którą można bezpośrednio wykorzystać w swoim codziennym życiu.

Zajęcia są kierowane do osób początkujących. Uczestniczki warsztatów są proszone o zabranie ze sobą: matę do jogi lub duży ręcznik i dwa ręczniki kąpielowe lub 2 małe kocyki.

Organizacją projektu zajmuje się grupa „Kuźnia liderek”, czyli kilka młodych kobiet, które mieszkają we Wrocławiu i czują się silnie związane z tym miastem. Nie jesteśmy bliskimi znajomymi – poznałyśmy się przypadkiem podczas spotkań warsztatowych dla liderek społecznych. Łączy nas wysoka motywacja do zrobienia czegoś dla innych i ogromny zapał do pracy. Chcemy spożytkować naszą energię i stworzyć wspólnie projekt dla innych kobiet. Warsztaty „Odkryj tajniki świadomego relaksu” są kolejnymi z cyklu szkoleń przeznaczonych dla kobiet mieszkających we Wrocławiu.
Zajęcia realizowane są nieodpłatnie. Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się drogą elekroniczną poprzez przesłanie mailowego zgłoszenia na adres: kuznia.liderek@gmail.com z wpisaniem w tytule maila daty i nazwy warsztatu.

Projekt pt. „Kuźnia Liderek. Warszaty dla kobiet – rozwój przede wszystkim!” jest dofinansowany w ramach projektu „Wrocławski Fundusz Małych Inicjatyw” realizowanego ze środków Gminy Wrocław.Powrót do Aktualności →