Zapisz się do newslettera

Wynajem sal

ORGANIZACJA MOŻE, BEZ WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI, KORZYSTAĆ ZE STANOWISKA Z KOMPUTEREM I DOSTĘPEM DO INTERNETU WE WSPÓLNEJ PRZESTRZENI COWORKINGOWEJ I/LUB ZAREZERWOWAĆ Z WYPRZEDZENIEM NASTĘPUJĄCE SALE:

  • sala konferencyjna (80 miejsc)
  • 3 sale szkoleniowe (25, 25, 15 i opcjonalnie 25+15 miejsc)
  • sala do szkoleń komputerowych (12 samodzielnych stanowisk komputerowych)
  • sala doradcza ( 2 miejsca)

Do dyspozycji również:

  • stoły konferencyjne, flipczarty, rzutniki, laptopy i zestaw nagłośnieniowy
  • kuchnia wyposażona w sprzęt niezbędny do przygotowania poczęstunków podczas przerw w szkoleniach lub konferencjach
  • 2 kąciki wypoczynkowe

Organizacja po podpisaniu Porozumienia z Centrum SEKTOR3 może bezpłatnie korzystać ze stanowisk biurowych, pomieszczeń i wyposażenia Centrum na potrzeby działalności statutowej organizacji.

Sale udostępniamy także poza godzinami pracy Centrum i w dni wolne /weekendy/ – odpłatnie i po uzgodnieniu. Możliwe jest także odpłatne udostępnianie sal dla podmiotów innych niż NGO (w tym FIRM) na realizację projektów i przedsięwzięć społecznych z obszarów pożytku publicznego.

Wynajem w weekendy jest możliwy, gdy rezerwacja przekracza trzy godziny. Rachunek wystawiany jest na ilość godzin na jakie dokonana jest rezerwacja.

Aby wynająć/zarezerwować salę, zadzwoń: +48 71 359 75 00

UWAGA: warto przeczytać! Zgodnie z naszym regulaminem:
Szczegółowe zasady korzystania z pomieszczeń

Przeczytaj również: Szczegółowe zasady korzystania ze sprzętu przenośnego (laptopy, rzutniki, nagłośnienie itp.) ORAZ: Szczegółowe zasady korzystania z pomieszczeń kuchennych i ich wyposażenia > w regulaminie dostępnym w: DO POBRANIA. Możliwe jest też wyposażenie sprzętu na zewnątrz: Szczegóły w zakładce Użyczanie sprzętu.