Zapisz się do newslettera
sektor03_dtop2015

Ostatnie chwile na zgłoszenie! Dzień Społecznej SUPER MOCY!

Opublikowano w 16 kwietnia 2015 przez admin

W imieniu organizatorów Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych zapraszamy wszystkie dolnośląskie organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej, przedstawicieli instytucji publicznych oraz firmy odpowiedzialne społecznie do wzięcia udziału w IV Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych 2015, które odbędą się 24 maja 2015 na terenie kompleksu Hali Stulecia.

Targi mają charakter rodzinnego pikniku i największego święta NGO w regionie. Ich celem jest promocja dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców Dolnego Śląska, a także integracja trzech sektorów – publicznego, prywatnego i pozarządowego. Wstęp na teren wydarzenia jest bezpłatny.

Liczymy, że z Waszą pomocą wydarzenie stanie się jedynym w swoim rodzaju, znanym w całej Polsce, DNIEM SPOŁECZNEJ SUPER MOCY! Nabór organizacji i podmiotów trwa od 3 do 17 kwietnia 2015 r. i odbywa się poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie www.halastulecia.pl bądź formularz papierowy. Do 30 kwietnia wszystkie zakwalifikowane organizacje i podmioty zostaną  zamieszczone na stronie Hali Stulecia.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: http://halastulecia.pl/ngo/

Szczegółowe informacje: Urszula Bandurowska | Fundacja „Umbrella” | targi@sektor3.wroclaw.pl

Organizatorami Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych 2015 są: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o.,Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”/Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3, Stowarzyszenie „Żyj Kolorowo”.

Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2015 są wydarzeniem współfinansowanym ze środków budżetu Samorządu Województwa DolnośląskiegoPowrót do Aktualności →

What Others Are Saying

 1. Pingback: akıllı olacaksın

 2. Pingback: All games. Every platform. One place. G2A.com Code Coupon Promotion 30%: ALLKEYSHOP

 3. Pingback: 他媽的

 4. Pingback: anybunny.mobi/latest/

 5. Pingback: ingenieurs maroc

 6. Pingback: фильмы 2017

 7. Pingback: Помощь психолога

 8. Pingback: rajwap.pro

 9. Pingback: rajwap.xyz

 10. Pingback: judaporn.com

 11. Pingback: chuporn.net

Dodaj komentarz