Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Otwarte konkursy 2022, realizacja zadań i ich dostępność. Szkolenia dla NGO

Opublikowano w 24 listopada 2021 przez admin

Masz zamiar startować w konkursach? Te spotkania są dla Twojej organizacji. Wydział Partycypacji Społecznej Urzędu Miejskiego Wrocławia zaprasza na szkolenia z przedstawicielami komórek merytorycznych UM Wrocławia.

Spotkania przeznaczone są dla przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych udziałem w otwartych konkursach ofert na rok 2022 i odbywać się będą według poniższego harmonogramu, tematyki i podziału na rodzaj konkursów.

  • Miejsce: Sektor 3, ul. Legnicka 65,
  • Termin: Środa, 1 grudnia 2021 r.

Tematy szkoleń dla NGO zaplanowanych na 1 grudnia 2021

  • godz. 9.30 do 10.30 konkursy merytorycznie podlegające pod Biuro Sportu i Rekreacji, sala konferencyjna, I piętro;
  • godz. 9.30 do 10.30 – konkursy merytorycznie podlegające pod Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych, sala warsztatowa nr 5, I piętro;
  • godz. 11.00 do 11.45 – spotkanie z ekspertem ds. dostępności, sala konferencyjna, I piętro (dla osób uczestniczących w szkoleniach Biura Sportu i Rekreacji oraz Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych);
  • godz. 11.45 do 12.30 spotkanie z ekspertem ds. dostępności, sala konferencyjna, I piętro (dla osób uczestniczących w szkoleniach Wydziału Kultury oraz Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego);
  • godz. 13.00 do godz. 14.00 – konkursy merytorycznie podlegające pod Wydział Kultury, sala konferencyjna;
  • godz. 13.00 do godz. 14.00 – konkursy merytorycznie podlegające pod Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, sala warsztatowa nr 5, I piętro.

Jak zgłosić swój udział w szkoleniu?

WAŻNE: w szkoleniu może wziąć udział tylko jedna osoba z danej organizacji, decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc, z uwagi na sytuację pandemiczną, jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na skrzynkę wss@um.wroc.pl.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, nazwę organizacji oraz wskazać, w którym z powyższych szkoleń, dana osoba weźmie udział. Prosimy też o przesyłanie pytań, zwłaszcza związanych z dostępnością.

W trakcie szkoleń należy bezwzględnie używać maseczek.

Konkursy znajdują się na stronach Biuletynu Informacji Publicznej UM Wrocławia.Powrót do Aktualności →