Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

PANATO Café: Kino Dzieci na śniadanie i Filozoficzne Wtorki

Opublikowano w 21 września 2015 przez admin

PANATO Café to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia – jedyna w swoim rodzaju, kolektywna i społeczna  przestrzeń spotkań, warsztatów i debat.  Jest to pierwsza tego typu kawiarnia w Polsce, w której goście płacą jedynie za spędzony w niej  czas.

***Kino Dzieci na śniadanie, sobota 26 września o godzinie 10:00

PANATO Café zaprasza na poranną projekcję 5 bajek w ramach rodzinnego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, organizowanego przez Kino Nowe Horyzonty.

Najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli obejrzeć m.in. „Gruffalo” – wielokrotnie nagradzany brytyjski film animowany o sprytnej myszy i potwornym, tytułowym stworze – Gruffalo.

Więcej informacji na FB

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc: panatocafe@gmailc.om

***Filozoficzne Wtorki w PANATO Café, wtorek 29 września o godzinie 17:00

W ostatni wrześniowy wtorek do PANATO Café powracają po wakacyjnej przerwie Filozoficzne Wtorki. Tym razem gościem będzie prof. Uwe Meixner, filozof z Uniwersytetu Augsburskiego, który odwiedzi Wrocław w ramach programu Visiting Professors. Po wykładzie, którego tematem będzie „What Evil Must Be in Order to Exist?„,  uczestnicy będą mogli partycypować w warsztatach w formie kierowanej dyskusji, pogłębiającej wybrane tematy z wykładu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na FB

 Powrót do Aktualności →