Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Pierwsza pomoc dla rodziców i dzieci

Opublikowano w 9 czerwca 2015 przez admin

Jak zachować się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia? Jak bezpiecznie opiekować się dzieckiem? Zapraszamy na bezpłatne warsztaty pierwszej pomocy przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach i dzieciach w ramach trwającego we Wrocławiu „Miesiąca Rodziny”.

Coraz więcej osób ma świadomość, jak ważna na co dzień jest znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy. Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na bezpłatne warsztaty wszystkich, którzy chcieliby te zasady poznać albo sobie przypomnieć. Przygotowaliśmy warsztaty dla rodziców z dziećmi. Zajęcia odbywać się będą równolegle: w jednej sali będziemy szkolić rodziców, w drugiej dzieci (zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym). Jedne z czerwcowych warsztatów będą także poświęcone zasadom udzielania pierwszej pomocy osobom niepełnosprawnym.

Do wyboru są jeszcze następujące terminy:

9 czerwca, godz. 17.00-19.00, CAM ul. Jerzmanowska 92 – pierwsza pomoc dla rodzin

10 czerwca, godz. 10.00-14.00, Fundacja „Promyk Słońca”, bud. przy ul. Powstańców Śląskich 193 b – pierwsza pomoc dla osób mających kontakt z niepełnosprawnymi

16 czerwca, godz. 17.00-19.00, Kościół Chrześcijan Baptystów, ul. Kłodnicka 2
– pierwsza pomoc dla rodzin

16 czerwca, godz. 17.00-19.00, Zespół Szkół nr 24 przy ul. P. Eluarda
– pierwsza pomoc dla rodzin

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

Zapisy odbywają się poprzez stronę: miesiacrodziny.pl (w menu górnym należy wybrać zakładkę „Wydarzenia” – „Pierwsza pomoc”).

„Miesiąc Rodziny” trwa w tym roku od 24 maja do 21 czerwca. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty bezpłatnych warsztatów i zajęć sportowych oraz wydarzeń partnerskich na miesiacrodziny.pl

Szczegóły na: facebook.com/mojarodzinawroclaw i https://www.facebook.com/events/1609594572620930/

Miesiąc Rodziny organizuje Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z partnerami.



Powrót do Aktualności →