Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Piknik Wolontariatu 2014

Opublikowano w 11 września 2014 przez admin

Miejskie Centrum Wolontariatu wraz z Partnerstwem na Rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku „Razem dla Wolontariatu” zaprasza na Wrocławski Piknik Wolontariatu.

W programie m.in.:

– Inauguracja Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu oraz Miejskich Dni Wolontariatu

– Otwarte spotkanie o Fundraisingu prowadzone przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
– Premiera 9. Numeru „Gazety Wolontariatu”
– Atrakcje przygotowane przez uczestniczące w Pikniku organizacje (np. zabawy integracyjne, bicie rekordów Guinnessa, zbiórki publiczne) oraz możliwość ich prezentacji na scenie
– Namiot z grami planszowymi animowany przez Stowarzyszenie „Druga Runda”
– Różnorodne formy aktywności i rywalizacji sportowej na Wyspie Piaskowej (m.in. boisko do siatkówki plażowej, badmintony, turnballe, ścianka wspinaczkowa i leżaki)

– Od godziny 17:00 muzyka na żywo w ramach projektu „Otwarta scena”
– Od godziny 20:00 pokaz filmu o tematyce społecznej
A przede wszystkim spotkania z reprezentantami innych organizacji pozarządowych i instytucji w atmosferze pikniku w samym sercu miasta.

Piknik Organizatorów Wolontariatu rozpocznie się w dniu 20 września 2014 r. (sobota) o godz.14:00. Do przygotowywania swoich atrakcji zapraszamy na Wyspę Słodową od godziny 13:00. Ze względu na piknikowy charakter spotkania zachęcamy do zorganizowania swoich „stoisk” w formie koców/leżaków/puf oraz nastawienie się na dobrą zabawę i integrację. W razie pytań lub problemów organizacyjnych prosimy i kontakt z Miejskim Centrum Wolontariatu.

Jak przy każdej imprezie plenerowej istnieje ryzyko wystąpienia złych warunków atmosferycznych, w takim przypadku będziemy w kontakcie z przedstawicielami organizacji odnośnie odwołania lub przeniesienia imprezy.

Aby wziąć udział w Pikniku wystarczy do 12 września 2014 r. wysłać wypełnioną kartę zgłoszeniową (akceptujemy wersję elektroniczną – skan) na adres:centrum@wolontariat@wroclaw.pl Wszelkie informacje dotyczące pikniku udzielane są w biurze Miejskiego Centrum Wolontariatu przy ul. Św. Marcina 4 oraz pod numerem telefonu: 71 71 42 415.

 

 Powrót do Aktualności →