Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ZAPRASZAMY! 31. lipca, godzina 17:00, Centrum SEKTOR3 – wstęp bezpłatny, ale OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

Opublikowano w 17 lipca 2013 przez admin

Crowdfunding, blogi, startupy kontra stara, dobra plotka i celebryci – czyli przeglądając najlepsze polskie kampanie społeczne porozmawiamy o tym, jak to się robi, by działało!

RAMOWY PROGRAM:

  • By dowiedzieć się, jak wygląda w praktyce CROWDFUNDING, porozmawiamy z naszą wrocławską Wielobranżową Spółdzielnią Socjalną ★PANATO★, która ma pierwszą akcję finansowania społecznościowego za sobą. Ile zebrali? Jak to zrobili? Czy warto? ORAZ z Marcinem Galickim i Maciejem Monkiewiczem ze ★Wspieram.to★ – tj. platformy finansowania społecznościowego kreatywnych projektów.
  • Wykorzystanie BLOGA zobaczymy w case study absolutnie bezprecedensowej kampanii Mafii dla Psa – a przy okazji damy Wam kilka wskazówek, jak współpracować z blogerami 😉
  • Naszym przykładem STARTUPu będzie platforma Rak’n’Roll Records, stworzona dla fundacji Rak’n’Roll, która w ciągu zaledwie trzech miesięcy działalności stała się największą niezależną wytwórnią charytatywną w Polsce.
  • Pokażemy Wam również kilka innych pomysłów na realizację kampanii, m.in. z użyciem aplikacji mobilnej czy gry internetowej. Nowe media skontrastujemy z kampaniami, których mechanizm już znamy, tj. z wykorzystaniem wizerunku celebryty lub posiłkując się starą i zawsze działającą plotką! Zapytamy, czy niestandardy i użycie nowych mediów przynoszą oczekiwane efekty? W czym tkwi sukces?

Całość poprowadzi Szymon Sikorski Prezes i strateg w Publiconie. Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations bieżącej kadencji. Członek Rady Etyki Public Relations. Założyciel i pomysłodawca cyklu konferencji Social Media Day, promującej rewolucje jaka dokonuje się dzięki nowym mediom (socialmediaday.pl). >> Więcej

A ugości nas Grzegorz Tymoszyk we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3 – ul. Legnicka 65, Wrocław.

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy: zapisy@sektor3.wroclaw.pl, tel. +48 71 359 75 00

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/177229102454813/

ORGANIZATOR: Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”

PARTNERZY PRZEGLĄDU:

  • Hala Stulecia
  • Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego
  • Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3
  • Kino Nowe Horyzonty

PATRONI MEDIALNI:

  • TVP Wrocław, Radio Wrocław, Gazeta Wrocławska, Słowo Wrocławian, iTVwro, a także portal kampaniespoleczne.pl

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

POKAZ_SPOLECZNEJ_SUPER_MOCY_31lipcaPowrót do Aktualności →