Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Pomagamy Hospicjum Dla Dzieci

Opublikowano w 27 listopada 2013 przez admin

Zapraszamy do uczestnictwa w sztafetowym Biegu Charytatywnym dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Nasze działanie to pokonanie dystansu ponad 100 km, które można przejść, przebiec, przespacerować.

Szukamy sponsorów, którzy przekażą środki dla Hospicjum a my je wybiegamy. W tym celu zbieramy chętnych, którzy w tym dniu imprezy 8 grudnia pobiegną z nami na rynku jedna z propozycji po zorganizowanie naszego niedzielnego treningu właśnie na Placu Solnym we Wrocławiu.

Warunkiem uczestniczenia w biegu będzie wrzucenie dowolnej kwoty do puszki wolontariuszy 🙂

Bieg będzie miał charakter sztafetowy a długość jednego odcinka wynosi ok. 300 m (pętla wokół pl. Solnego). Dołącz do wydarzenia na Facebook-u, tam znajdziesz najnowsze informacje o imprezie.

Każda osoba, która będzie chciała wziąć udział w biegu otrzyma pałeczkę i będzie mogła pokonać dowolny dystans, w zależności od kondycji fizycznej jaką dysponuje, dlatego zmiany w sztafecie będą dokonywane indywidualnie oraz lotnie. Bieg odbędzie się 8 grudnia w godzinach od 11.00 do 14.00. Bieg jest imprezą towarzyszącą tegorocznej edycji Fabryki Świętego Mikołaja, związany jest też z Międzynarodowym Dniem Wolontariusza (5 grudnia). Razem możemy więcej! Zapoznaj się z regulaminem i przyjdź na rynek 8 grudnia 2013.

Organizatorzy biegu: Gazeta Wyborcza Wrocław, Stowarzyszenie Pro – Run Wrocław oraz Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „UMBRELLA”.

Oto miejsce i trasa biegu:

trasa-solnyPowrót do Aktualności →