Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Ponad 130 zajęć sportowych oraz 2 500 bezpłatnych miejsc w klubach fitness w ramach Tygodnia Ruchu 2015

Opublikowano w 15 września 2015 przez admin

W okresie od 21 do 25 września (poniedziałek – piatek) na aktywnych wrocławian czekać będzie ponad 130 zajęć sportowych i 2 500 bezpatnych miejsc w klubach i centrach fitness.

To część ogólnoeuropejskiej kampanii, którą miasto Wrocław i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego realizuje już po raz siódmy. W weekendy zaprosimy natomiast na otwarte pikniki sportowe na Wyspie Słodowej i Piaskowej.

Na chętnych czeka bogata oferta zajęć tanecznych prowadzonych w parach oraz indywidualnie: salsa, discofox, pole dance, new style hustle, jazz, suelta/reggaeton, latino solo, dancehall, hip-hop, breakdance. Nie brakuje także zajęć ukierunkowanych na walkę z otyłością oraz modelowanie sylwetki, m.in. fitness na trampolinach, zumba, tabata, spinning, interwały, callanetics, piloxing, indoor walking, aqua aerobic, fat burning, shape, abt, tbc i body workout. Dla osób poszukujących spokojniejszych form ruchu przygotowaliśmy ćwiczenia wzmacniające i relaksujące takie jak TRX, speedball, zdrowy kręgosłup, joga czy taijiquan. Specjalne zajęcia czekają także na dzieci i młodzież, m.in. kung-fu, aikido, taniec, squash, łucznictwo oraz wielobój atletyczny.

Aby zapisać się na wybrane zajęcia, wystarczy wejść na stronę www.tydzienruchu.wroclaw.pl, sprawdzić harmonogram zajęć dla każdego, a nastepnie kliknąć „Zapisz się” przy wybranych zajęciach.Powrót do Aktualności →