Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Premiera Teatru dla Początkujących

Opublikowano w 25 czerwca 2015 przez admin

Teatr dla Początkujących zaprasza na przedstawienie pod tytułem „Sztuka życia”.

To dwa, zupełnie odmienne stylem spektakle w jednym. Ten na poważnie opowiada o czwórce pensjonariuszy domu starców, którzy z nostalgią wspominają swoje zbyt szybko minione życie. W ich świat przebojem wdziera się…kryminalna farsa. Odtwórczyni jednej z głównych ról w przedstawieniu zostaje zamordowana, a aktorzy będą musieli odnaleźć zabójcę, by mogła odbyć się premiera. Spektakle odbędą się 27, 28 i 29 czerwca o godzinie 20.00 w Centrum Technologii Audiowizualnych przy ulicy Wystawowej 1. Wstęp wolny!

Teatr dla Początkujących  jest czołowym projektem fundacji Społeczna Ofensywa Kulturalna, która w roku 2014 i 2015 otrzymała dotację z Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw. Teatr dla Początkujących powstał z myślą o dorosłych amatorach chcących spróbować swoich sił na scenie.

Tutaj każdy może zagrać w spektaklu i zrealizować swoje marzenia związane z teatrem, sceną i sztuką aktorską. TdP to również ciekawy sposób na twórcze spędzanie wolnego czasu i dobrą zabawę w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Efektem trzymiesięcznych spotkań jest huczna premiera wystawiana na profesjonalnej scenie.

Więcej o nas: na naszym blogu: www.teatrdlapoczatkujacych.pl
albo na naszej stronie na facebooku: www.facebook.com/teatrdlapoczatkujacychPowrót do Aktualności →