Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Program mentorski Tech Leaders

Opublikowano w 13 listopada 2017 przez admin

Tech Leaders to bezpłatny program mentorski przeznaczony tylko dla kobiet. Jest świetną okazją, aby przez kilka miesięcy pracować i rozwijać się w gronie mentorów i mentorek z branży IT i nowoczesnych technologii. Z mentorem można pracować online lub offline. Aplikować można przez formularz na stronie (Zostań uczestniczką). Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15.11.2017r.

Dla kogo?
Dla kobiet, które chcą rozwinąć się w IT i technologiach, myślą o założeniu własnej firmy, programują, chcą rozwinąć własną firmę, poszukują własnej drogi zawodowej lub chcą się przebranżowić.

Wybierz mentora z naszej strony internetowej i wyślij do nas aplikację. Daj sobie szansę na wymianę doświadczeń, wspólne odkrywanie Twojego potencjału i wybór kolejnych kroków kariery. Możliwość aplikowania do programu otworzymy 30 października 2017r.

Program trwa cztery miesiące. Rozpoczyna się w listopadzie 2017 i trwa do marca 2018. Przez ten okres będziesz mogła pracować z doświadczonym mentorem nad ważnym dla Ciebie tematem. Minimum to jedna godzina, raz na dwa tygodnie.

W Tech Leaders jest 60 dostępnych miejsc. Tech Leaders to program mentorski dający możliwość pracy z doświadczonymi ekspertami w różnych dziedzinach, którzy podczas regularnych spotkań (osobistych, online lub telefonicznych) pomogą Ci znaleźć rozwiązania dla nurtujących Cię pytań, zagadnień oraz pomogą w rozwoju Twojej kariery.

Oczekiwane efekty programu. Organizatorzy chcą abyś stworzyła swój własny projekt, dostała lepsze stanowisko w pracy, uwierzyła w swoje umiejętności, przebranżowiła się, zmieniła pracę, zwiększyła swoje umiejętności programowania lub wiedzę z zakresu IT i nowoczesnych technologii. Tak było z uczestniczkami w poprzednich edycjach.

Więcej informacji: https://techleaders.eu/Powrót do Aktualności →