Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

PROJEKT HISTORY PITCH W MAGEDBURGU

Opublikowano w 29 sierpnia 2013 przez admin

Fundacja Kształcenia Zawodowego i Międzykulturowego „Faveo” zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie HiStory Pitch, organizowanym w Magdeburgu (Niemcy) w ramach europejskiego programu „Młodzież w Działaniu”.
W projekcie HiStory Pitch 32 osoby z Turcji, Czech, Niemiec i Polski podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w rozumieniu historii swoich krajów, idei społeczeństwa obywatelskiego, dyskutując na takie tematy jak „wolność” czy ”prawa człowieka”.

Efektem spotkania będą prezentacje, które przedstawione zostaną na forum. Program prowadzony będzie w duchu edukacji nieformalnej. Przewidziane są warsztaty, animacja językowa i zajęcia kreatywne.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Bildungsnetzwerk Magdeburg – pięknej starej willi, otoczonej ogromnym ogrodem i parkiem, na obrzeżach miasta. Z Polski udział wziąć może 8 osób. W pierwszej kolejności zapraszamy osoby mające doświadczenie w wolontariacie w organizacjach pozarządowych i chcące w przyszłości zaangażować się we współpracę z Fundacją „Faveo”.

Termin warsztatów: 17-27.09.2013 r.

Pobyt i noclegi finansowane są w całości ze środków unijnych

 

 Masz 18-25 lat?

 

Chcesz poznać ludzi z różnych krajów i przeżyć międzynarodową przygodę?

 

Zachęcamy do zgłaszania się na adres: info@fundacja-faveo.pl
lub telefonicznie: 71 349 7315. Można też odwiedzić nas osobiście: Wrocław, ul. Kmicica 56.

 Powrót do Aktualności →