Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Projekt: „Razem w drodze. Ekspedycja coachingowa”

Opublikowano w 5 maja 2015 przez admin

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w projekcie „Razem w drodze. Ekspedycja coachingowa” organizowanego przez Fundację Word Wise Leadership, w którym weźmie udział 10 osób, z czego połowa to osoby niewidome/niedowidzące.

Dzięki Wyprawie przyjrzysz się swojemu życiu, doświadczysz przez kilka dni życia z osobami niewidomymi, wzmocnisz kompetencje niezbędne do kierowania sobą. Wzmacniając swój potencjał staniesz się bardziej zaradnym w sferze prywatnej oraz zawodowej. Wybierając się w tą podróż możesz zaczać świadomie wpływać na to co robisz w swoim życiuJ

Rolę jaką będziesz pełnił/pełniła to oprócz bycia uczestnikiem, staniesz się przewodnikiem dla jednej  z osób niewidomych. Dzięki Twojej pomocy osoby te będą miały możliwość odbycia treningu w pełni.

Trening poprowadzi Marek Guzowski, który „Zawieszony między dwoma światami. Na szczycie gór Afryki Północnej tęskni za morzem, na morzu Barentsa myśli o górach. Włóczęga w stanie spoczynku. Od liczb w swojej firmie trzyma się z daleka i od jutra zaczyna chodzić na siłownię. W inQuest ma stanowisko Spiritus Movens, choć nie zgadza się, by wpisywać to na wizytówce. Ze wszystkiego zrobi instrument. Wierzy w człowieka, na większość pytań odpowiada: „To zależy!” i wie, że różni ludzie, w różnych sytuacjach zachowują się różnie”

Dodatkowo mentorem Wyprawy jest Jacek Skrzypczyński. Najlepszy trener wg miesięcznika Forbes (2004). Posiada szerokie doświadczenie w obszarze rozwoju ludzi i organizacji dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Ekspert w zakresie leadership development, team coachingu oraz experiential learning. Prywatnie pasjonat alpinizmu – lider wypraw w Alpy, Himalaje, Góry Skaliste i na Alaskę. Obywatel Polski i Kanady aktualnie rezydujący w Polsce i Hiszpanii.

Trening poprowadzony będzie metodą nauka przez doświadczanie z elementami coachingu. Metoda ta polega na harmonijnie zaplanowanym treningu zasobów osobistych, obejmującym trzy aspekty funkcjonowania człowieka: intelektualny, emocjonalny i behawioralny.  Ćwiczenia, które proponujemy, silnie zaangażują Cię zarówno fizycznie, jak i psychicznie oraz pozwolą wejść w różnorodne, często niekonwencjonalne role. Taki sposób szkolenia spowoduje wydobycie ukrytych zalet oraz zamanifestowanie Twoich talentów i zdolności. Dzięki niemu następuje również odkrycie stref rozwoju, czyli obszarów, nad którymi warto abyś popracował.
To, co Ci gwarantujemy to, to że na pewno nie będziesz na Wyprawie obserwatorem ale czynnym uczestnikiem doświadczającym „tu i teraz”.

Podsumowując:
Zabieramy Cię na 4–dniową Expedycję coachingową w Sudety. Miejscem docelowym będzie Jodłów. Miejscowość położona w Kotlinie Kłodzkiej.

Od 26 do 29 czerwca będziemy między innymi przemierzać szlaki górskie, doświadczając wzajemnej współpracy.

Przed wyjazdem organizujemy szkolenie abyś mógł/mogła wraz z czterema innymi uczestnikami/przewodnikami dowiedzieć się jak pracuje się z osobą niewidomą, jak ją prowadzić po krętych ścieżkach górskich oraz wzmocnić się w przekonaniu, że dla chcącego nic trudnego J

Wyprawa organizowana w Polsce jest pierwszym etapem projektu. Drugi etap to –  Gruzja. Uczestnictwo w I części nie zobowiązuje do udziału w drugim etapie.
Więcej informacji o projekcie na stronie: razemwdrodze.wordpress.com

Wymogi:
Opłata za udział – 120 zł

Zgłoszenia pod adresem: rekrutacja.gruzja@gmail.com

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 10 maja.

Zapraszamy!Powrót do Aktualności →