Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Pszczeliada / Park Grabiszyński / Parki Europejskiej Stolicy Kultury

Opublikowano w 2 czerwca 2016 przez admin

 11 czerwca o godzinie 15.00 w Parku Grabiszyńskim

rozpocznie się pierwsza wrocławska Pszczeliada,czyli pszczela Familiada, którą poprowadzi sam Karol Pszczelburger – absolutny mistrz rzucania sucharami bez opamiętania, które rozśmieszają nas wszystkich.

Obowiązujące zasady będą odzwierciedlały te znane z kultowego programu telewizyjnego. Dwie drużyny będą rywalizowały między sobą o zwycięstwo, odpowiadając na pytania prowadzącego. Będą one oczywiście dotyczyły tematyki pszczół i innych owadów zapylających (ale bez nerwów, nie będą trudne 🙂 ). Żarty i żarciki, nie inaczej, również zostaną utrzymane w pszczelich klimatach! Rozegramy jedynie 3 rundy, co oznacza, że grę przygotowaliśmy jedynie na sześć drużyn. Zalecamy więc szybkie przybycie na wydarzenie, by – razem ze znajomymi – móc wciąć udział w tej absolutnie unikatowej zabawie.

Zaczynamy punktualnie o 15.00, a kolejne rundy rozpoczną się o godzinie 16:00 oraz o 17:00. Na zgłoszenia pięcioosobowych drużyn czekamy do 9 czerwca do godziny 18.00. Jeżeli chciałbyś lub chciałabyś wziąć udział w zabawie, ale nie możesz skompletować zespołu składającego się z 5 osób, możesz wysłać po prostu zgłoszenie w ograniczonej liczbie lub zupełnie samodzielnie. Na pewno uda się zebrać dla Ciebie drużynę.

Nadmienimy, że dla zwycięzców oczywiście przewidziane są pszczele nagrody! Zapraszajcie więc znajomych, spędźcie ten dzień w zupełnie niestandardowy sposób i na świeżym powietrzu, nie ograniczajcie się pomysłami, przybywając na Pszczeliadę przebrani w sposób adekwatny.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres:

http://wroclaw.pl@greenpeace.org

Niech pszczoły będą z Wami,
wrocławska grupa Greenpeace Polska.

https://www.facebook.com/events/853574388082237/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1464645282082792

 Powrót do Aktualności →