Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Publikacje dla koordynatorów wolontariuszy EVS

Opublikowano w 7 września 2016 przez admin

Współpracujesz z wolontariuszami europejskimi? Reprezentujesz organizację, która niedawno otrzymała akredytację do prowadzenia projektów EVS? A może po prostu chcesz dowiedzieć się jak efektywnie współpracować z wolontariuszami?

Mamy coś dla Ciebie! Zachęcamy do zapoznania się z kompendium praktycznej wiedzy na temat cyklu zarządzania i współpracy z wolontariuszami EVS oraz pobrania darmowych publikacji:

– „EVSification. Zarządzanie i współpraca z wolontariuszami w projektach EVS”. To szczegółowy  i praktyczny przewodnik po każdym z 9 stopni zarządzania pracą wolontariuszy. Dostępny on – line po angielsku oraz polsku.

– „Przepis na szkolenie” – szczegółowy scenariusz szkolenia z zakresu koordynacji i współpracy z wolontariuszami EVS.

– Webinaria dotyczące MOTYWOWANIA, KONFLIKTÓW oraz EWALUACJI w projektach EVS.

Chcesz otrzymać angielskojęzyczną wersję podręcznika EVSification. Zarządzanie i współpraca z wolontariuszami w projektach EVS w wersji drukowanej? Napisz do nas!

Projekt EVSification, w ramach, którego powstały prezentowane materiały był międzynarodową inicjatywą, której celem było podniesienie jakości realizacji projektów EVS poprzez wsparcie koordynatorów wolontariuszy oraz projektów EVS.Powrót do Aktualności →