Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

RĘKODZIEŁO W KINIE NOWE HORYZONTY – świąteczna edycja RDF już od 5 grudnia!

Opublikowano w 2 grudnia 2014 przez admin

Ponad dwudziestu pięciu lokalnych twórców z unikatowym rękodziełem, świąteczna choinka i artystyczny klimat. Przez pierwsze dwa weekendy grudnia w kinie Nowe Horyzonty odbędzie się świąteczna edycja Ręki Dzieła Fest.

Specjalna Edycja Świąteczna ulokowana zostanie jak zawsze na parterze kina Nowe Horyzonty. Wystawcami będzie największa jak do tej pory liczb wrocławskich artystów rękodzieła, z których każdy zaprezentuje swoją własną, unikatową twórczość.
5-6-7 i 12-13-14 grudnia, w godzinach 12-20, będzie można znaleźć rewelacyjne prezenty, dla siebie lub kogoś bliskiego, między innymi: biżuterię, zabawki, ubrania, torby, nerki, akcesoria, ozdoby, kartki, ozdoby świąteczne oraz wiele innych unikatów!

W cyklu RĘKI DZIEŁA FEST odbyły się do tej pory dwie pełne edycje imprezy (z warsztatami oraz eventem artystycznym), zeszłoroczny zimowy bazar świąteczny oraz comiesięczne spotkania w Przejściu Żelaźniczym na Wrocławskim Rynku (okres letni).
Ręki Dzieła Fest rozwija się z edycji na edycję, dołącza do niej coraz większe grono fantastycznych artystów, znacznie powiększa się liczba odwiedzających oraz uczestników dodatkowych atrakcji, które odbywają się podczas pełnego wydania święta rękodzieła.

Fundacja Paliwo Artystyczne i kino Nowe Horyzonty gorąco zaprasza na spotkania z naszymi lokalnymi artystami oraz ich twórczością. Świąteczny bazar unikatów, kino, filmy, choinka, pachnąca kawa – to wspaniale spędzony czas grudniowych weekendów!

Fundacja Paliwo ArtystycznePowrót do Aktualności →