Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Rekrutacja do Kilometrów Dobra na Dolnym Śląsku!

Opublikowano w 13 października 2017 przez admin

Kilometry Dobra to ogólnopolska akcja filantropijna, dzięki której zrealizujesz cele swojej organizacji. W trakcie trzech poprzednich edycji zebraliśmy ponad 2,3 mln złotych.
Dołącz już dziś i ułóż z nami kilometry złotówek, zapisując się w Księdze Rekordów Guinnesa.


Kilometry Dobra to wyjątkowa ku temu okazja. To jedyna taka inicjatywa, w ramach której organizacje partnerskie same określają cel zbiórki, ale dążą do niego wspólnie, unikając konkurowania o każdą złotówkę. Działanie razem to nie tylko nasz cel, ale przede wszystkim szansa. Budujemy wspólnie kapitał pomysłów, doświadczenia i energii.
Przystępując do programu Kilometry Dobra :
Stworzysz nowe, stabilne źródło funduszy dla swojej organizacji, poprawisz sytuację finansową organizacji, zbierzesz pieniądze na wybrany przez Ciebie szlachetny cel, otrzymasz wsparcie profesjonalnych doradców ds. fundraisingu, poznasz nowe metody pozyskiwania darczyńców, zyskasz praktyczną wiedzę o zasadach organizacji zbiórek publicznych i imprez masowych.
Twoja kampania będzie obecna w ogólnopolskich mediach, tysiące osób dowiedzą się o Twoich działaniach i potrzebach, zwiększysz zasięg swojej organizacji w mediach społecznościowych, powstaną nowe materiały multimedialne o Twojej organizacji, które wykorzystasz do budowy jej wizerunku, weźmiesz udział w biciu rekordu Guinnessa, wejdziesz do grona mocnych i rozwijających się organizacji – liderów trzeciego sektora, poznasz inne organizacje i ich liderów, wymienisz doświadczenia w budowaniu relacji z darczyńcami, zintegrujesz zespół organizacji wokół kreatywnej kampanii, pozyskasz nowych, aktywnych wolontariuszy, wykorzystasz wysokiej jakości materiały promocyjne.

Spotkanie informacyjne we Wrocławiu:
24 października godzina 14.00
Miejsce:
Sektor 3, ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
Kontakt:
Łąk           Koordynator Regionalny Kampanii „Kilometry Dobra”
Marta Łąk
gsm +48 721 021 426    m.lak@pif.org.pl
www.kilometrydobra.pl
biuro regionalne: Sektor 3, ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

Dołącz do naszej akcji.
Pomożemy Ci zebrać fundusze na Twój cel!Powrót do Aktualności →