Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Rekrutacja do projektu wolontariatu miejskiego „Wspieram Wrocław”.

Opublikowano w 17 sierpnia 2016 przez admin

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zachęca do wzięcia udziału w  rekrutacji do III edycji projektu wolontariatu miejskiego „Wspieram Wrocław”.

Projekt „Wspieram Wrocław” to odpowiedź na potrzebę współtworzenia przez mieszkańców Wrocławia działań miejskich. W zamian za zaangażowanie w wolontariat uczestnikom oferowany jest pakiet szkoleniowy i motywacyjny, dzięki któremu uczestnictwo w projekcie daje szansę na rozwój osobisty i zawodowy.
Na wolontariuszy czeka wiele ciekawych zadań o charakterze społecznym, kulturalnym oraz edukacyjnym, dzięki którym będą mogli aktywnie uczestniczyć w życiu Wrocławia. W zależności  od swoich zainteresowań, uczestnicy mogą angażować się na miejscu lub zdalnie w pomoc przy jednorazowych wydarzeniach lub długofalowych projektach, a także brać udział w działaniach weekendowych lub w ciągu tygodnia roboczego.
Trzecia edycja projektu „Wspieram Wrocław” będzie trwać od początku października 2016 r.  do końca marca 2017 r. i skierowana jest do osób pełnoletnich, które w okresie 6 miesięcy  zaangażują się poprzez wolontariat w wydarzenia odbywające się we Wrocławiu.
Więcej informacji nt. zgłoszeń do projektu znajduje się na stronie wolontariat.wroclaw.pl Rekrutacja do projektu trwa do 12 września 2016 r.


Powrót do Aktualności →