Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

REKRUTACJA do Szkoły Trenerów i Coachów wystartowała!

Opublikowano w 24 lutego 2015 przez admin

Chcesz rozwijać się w obszarze coachingu lub trenerstwa? Działasz lub chcesz zacząć działać w organizacji pozarządowej? To Ciebie szukamy!

W dniach 19.02 do 5.03.2015 możesz wysłać zgłoszenie do XI już edycji Szkoły Trenerów oraz VII edycji Szkoły Coachów – projektów organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL we Wrocławiu.

Głównym celem inicjatyw jest profesjonalizacja działań organizacji studenckich i pozarządowych poprzez transfer wiedzy i umiejętności z biznesu do III sektora.

Na szkoleniach dowiesz się jak profesjonalnie prowadzić szkolenia oraz w jaki sposób budować relację z klientem coachingowym. Jednak to, na co kładziemy przede wszystkim nacisk podczas projektu, to obowiązkowa dla każdego uczestnika PRAKTYKA. Uczestnicy Szkoły Trenerów przeprowadzą 3 otwarte szkolenia dla wybranej grupy osób, uczestnicy Szkoły Coachów przeprowadzą po 3 indywidualne sesje coachingowe z 4 klientami.

Wszystkie niezbędne informacje na temat inicjatyw z programem, terminami rekrutacji oraz warunkami uczestnictwa znajdziesz na stronie projektów:
http://www.szkolatrenerow.apulengo.pl/
http://www.szkolacoachow.apulengo.pl/

Zapraszamy do aplikowania!Powrót do Aktualności →