Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Rekrutacja Na Campus Wolontariat 2022

Opublikowano w 17 sierpnia 2022 przez admin

Do udziału w Campus Wolontariat 2022 zapraszamy pełnoletnich wolontariuszy, którzy są uczestnikami programu Korpus Solidarności i realizują stały wolontariat.

W trakcie Campusu uczestnicy wzajemnie się zintegrują, doświadczą wsparcia ze strony ekspertów, a ponadto zaplanują swoje kolejne działania w ramach wolontariatu.
Program merytoryczny obozu obejmuje też warsztaty, spotkania z laureatami konkursów Wolontariusz i Koordynator Roku oraz dyskusje z realizatorami najciekawszych inicjatyw społecznych.

Campus Wolontariat 2022 odbędzie się w dniach 18-25 września br. w Suchedniowie (woj. świętokrzyskie). Udział w obozie jest bezpłatny.
Uczestnicy zobowiązani są we własnym zakresie dojechać do Kielc skąd zostaną przewiezieni do Suchedniowa lub dojechać bezpośrednio na miejsce Campusu.
Aby zgłosić swój udział wypełnij FORUMLARZ ZGŁOSZENIOWY w terminie do 4 września 2022 roku. Wyniki rekrutacji będą dostępne 9 września 2022 r.

Szczegółową informację o Campusie, w tym warunki uczestnictwa oraz program zajęć, można znaleźć na stronie internetowej Korpusu SolidarnościPowrót do Aktualności →