Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Ruszył EKO-STARTER – program wsparcia lokalnych inicjatyw ekologicznych

Opublikowano w 3 marca 2015 przez admin

Fundacja Greenpeace zaprasza do udziału w programie Eko-starter, którego celem jest wsparcie i promocja działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

W ramach programu chcemy wesprzeć animatorów i animatorki, którzy/e połączą swoje pasje i zainteresowania z działaniami dotyczącymi ekologii, ochrony środowiska, w tym kampanii prowadzonych przez fundację, popularyzującymi wolontariat i aktywizującymi środowisko lokalne.

W myśl zasady „Myśl globalnie – działaj lokalnie”, pod uwagę brane będą przede wszystkim projekty oparte na współpracy i zaangażowaniu różnych środowisk, które będą pobudzały lokalne społeczności do działania, a w rezultacie zmierzały do wprowadzania realnych zmian w postrzeganiu potrzeb ochrony środowiska.

Najciekawsze projekty zostaną dofinansowanie przez fundację, a ich autorzy i autorki wezmą udział w szkoleniach prowadzonych przez ekspertów i doświadczonych działaczy społeczno – kulturalnych. Maksymalna kwota przeznaczona na projekt wynosi 5.000 zł.

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca br., na e-mail eko-starter@greenpeace.pl w formie listu intencyjnego, który jest dostępny na stronie www.eko-starter.pl.

Zachęcam również do dzielenia się informacją o programie, aby jak największa liczba osób dowiedziała się o inicjatywie i miała szansę zrealizować swój pomysł!

Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stronie: www.eko-starter.plPowrót do Aktualności →