Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

RUSZYŁA REKRUTACJA na szkolenia “Jak zorganizować Żywą Bibliotekę?” – WARSZAWA – POZNAŃ – WROCŁAW – CHEŁM

Opublikowano w 15 kwietnia 2015 przez admin

Stowarzyszenie Diversja koordynator sieci Żywa Biblioteka Polska, wraz z partnerem – Lambdą Warszawa, serdecznie zaprasza na szkolenie „Jak zorganizować Żywą Bibliotekę” w ramach projektu “Rozwój Żywych Bibliotek w Polsce” realizowanego dzięki Programowi Obywatele dla Demokracji z Funduszy EOG.

Słyszałeś/aś o Żywej Bibliotece i masz chęć ją zorganizować, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Szukasz nowych form edukacji pozaformalnej, ważne są dla Ciebie prawa człowieka i chcesz zrobić projekt dla swojej społeczności lokalnej?

A może organizowałeś/aś już Żywą Bibliotekę w swoim mieście, ale nigdy nie przeszłaś/edłeś szkolenia z metodologii Żywej Biblioteki i masz jeszcze wiele pytań? Chcesz wymienić się doświadczeniem z innymi organizatorami i poszukać inspiracji, poznać przydatne narzędzia i materiały do pracy metodą Żywej Biblioteki? Chcesz dołączyć do sieci Żywa Biblioteka Polska?

Do udziału w szkoleniu zapraszamy:
Edukatorki/edukatorów
Pracowników organizacji pozarządowych i pracowników socjalnych
Bibliotekarki i bibliotekarzy
Liderki i liderów młodzieżowych
Nauczycielki i nauczycieli
Osoby z grup nieformalnych

80% miejsc jest gwarantowana dla osób, które będą realizować swoje Żywe Biblioteki w miejscowościach do 100 000 mieszkańców. Z każdej organizacji/instytucji zapraszamy maksymalnie 2 osoby.

APLIKUJ online >> https://docs.google.com/a/sektor3.wroclaw.pl/forms/d/1mH0Pkh9esDUT8kV4qgDJ5tgaR-VoWXN4MFb-uYY-ujs/viewform?c=0&w=1
Ogłoszenie o szkoleniu i szczegółowe informacje wraz z regulaminem są dostępne na: www.zywabiblioteka.plPowrót do Aktualności →