Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Semper Fi – pomoc dzieciom poległych żołnierzy

Opublikowano w 13 listopada 2014 przez admin

Semper Fi! – Zawsze Wierni! Takimi zapamiętamy tych polskich bohaterów, którzy w służbie Rzeczypospolitej złożyli ofiarę największą – ofiarę z własnego życia.

Polskich żołnierzy, którzy polegli z dala od domów – na bezdrożach Afganistanu lub na irackiej pustyni. Polegli, pozostawiając zrozpaczone żony i osierocone dzieci. I to właśnie im – dzieciom polskich bohaterów – stara się pomóc Fundacja DORASTAJ Z NAMI; niezależna i apolityczna organizacja powołana do życia przez 27 dużych polskich firm i organizacji pozarządowych.

Przekazywane przez nas – w ramach Misji Semper Fi – pieniądze sprawiają, że dzieci polskich bohaterów mogą z nadzieją patrzeć w przyszłość, nie obawiając się, iż z powodu śmierci ojca nie będzie ich stać na dokończenie edukacji i rozwinięcie własnych talentów. Dzięki wielkim sercom swoich dobroczyńców, dzięki Państwa wielkim sercom – mogą spokojnie DORASTAĆ Z NAMI.

Losy i marzenia naszych podopiecznych – a mamy nadzieję, że wkrótce również Państwa podopiecznych – można poznać na naszej stronie internetowej: http://www.pomagam.misjasemperfi.org/. Poznać i przyłączyć się do naszego wspólnego dzieła.

To właśnie z myślą o nich uprzejmie prosimy o wsparcie Misji Semper Fi – misji mającej na celu pomóc dzieciom tych, którzy oddali życie w służbie naszej Ojczyźnie.
Nie zawiedźmy zawsze wiernych.Powrót do Aktualności →