Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Specjały Nadodrza

Opublikowano w 15 listopada 2017 przez admin

Specjały Nadodrza to kulinarne święto tego osiedla. Przyjdź 18 i 19 listopada i spróbuj 20 wyjątkowych przekąsek, które specjalnie z tej okazji przygotowali nadodrzańscy szefowie kuchni.


Każde z dań to autorska interpretacja tradycyjnych smaków przywiezionych do Wrocławia z różnych regionów Polski i świata. Kulebiak z wędzoną śliwką, wuzetka, pulpeciki marynowane na grzance, pierogi z białą kiełbasą, lane szare kluski ziemniaczane a może wrocławska knysza? Te i wiele innych oryginalnych potraw będziesz mógł spróbować podczas Specjałów Nadodrza .

Cena: specjał + napój = 10zł

Dołącz do zabawy Zbierz i Smakuj Nadodrze!
W każdym miejscu, w którym spróbujesz Specjałów Nadodrza otrzymasz specjalną pieczątkę. Jeśli zbierzesz minimum 6 różnych pieczątek, wypełnisz pole z danymi kontaktowymi i zostawisz je w ostatnim odwiedzonym przez Ciebie miejscu, będziesz mógł wziąć udział w losowaniu nagród.

Nagrody:
– 3 Nadodrzańskie Bony Smakosza: jeden o wartości 300zł i dwa o wartości 150zł. Przez 3 miesiące za tę kwotę będziesz mógł stołować się w lokalach biorących udział w wydarzeniu.
-warsztaty kulinarne: „Krój jak szef kuchni” organizowane przez Pracownię Food Think Tank
– 4 bony na usługi fryzjerskie i kosmetyczne w salonie Le Miracle
– T-shirt od projektantki Magdalena Duma
– zestaw od Bistro Narożnik, Browar Profesja i Drukarnia obejmujący: voucher o wartości 50zł do Bistro Narożnik, sześciopak piwa i torbę Browaru Profesja, książkę „Powrót sowy” i 4 pocztówki typograficzne
– komplet nadodrzańskich gadżetów

Sprawdź jak smakuje Nadodrze!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/562613790737234/Powrót do Aktualności →