Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Spotkajmy się na balu ostatkowym w TRATWIE – 25 lutego 2017

Opublikowano w 14 lutego 2017 przez admin

Szanowni Państwo, przed nami bal! Takiej okazji nie można przegapić! Spotkajmy się 25 lutego 2017 roku w Pracowni Projektów Międzykulturowych „Zajezdnia” przy ul. Legnickiej 65. Bal rozpoczyna się o godz. 18.00.

Zgłoszenia na bal proszę kierować do  Maćka Wiśniewskiego (tel.606-872-398), mwisniewski@tratwa.org.
Stowarzyszenie TRATWA od lat działa dla dobra utalentowanej młodzieży i na rzecz społeczności lokalnej. W tym roku zdecydowaliśmy się celebrować tę współpracę w sposób wyjątkowy. Zapraszamy na „Bal ostatkowy”!
W programie:
-Śledzik
-Szwedzki stół,
-Aukcja dobroczynna
-Koncert All That Jazz
Składkowy koszt zaproszenia to tylko 30,- dla każdej pary. Gwarantujemy wyśmienite przystawki, muzykę na żywo i doskonałą zabawę.
Dochód z aukcji, którą przeprowadzimy w trakcie Balu, pozwoli nam na organizację profesjonalnych warsztatów dla utalentowanej młodzieży- podopiecznych Stowarzyszenia TRATWA.
Celem rezerwacji wystarczy odpowiedzieć na to zaproszenie, można też skontaktować się osobiście: 606-872-398 Maciej Wiśniewski
Dodatkowymi atrakcjami będą również pokazy taneczne naszej Młodzieży, uroczysta premiera zrobionego wraz z wolontariuszami wideoklipu do ich piosenki, a także foto-budka dla wszystkich Uczestników Balu! To będzie wieczór pełen zabawy, zapraszamy!


Powrót do Aktualności →