Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Spotkanie autorskie z dr Hanną Hamer

Opublikowano w 7 listopada 2013 przez admin

Jak nawiązywać trwałe relacje z najbliższymi? Jak rozmawiać o sprawach trudnych i bolesnych? Na te i wiele innych pytań odpowie dr Hanna Hamer, współautorka niezwykłej książki, doświadczony psycholog, a przede wszystkim mama dwóch dorosłych córek.

Już 13 listopada  o godz. 18.00 w Café Księgarni Tajne Komplety odbędzie się spotkanie autorskie z dr Hanną Hamer, współautorką książki „Odsłony, czyli rozmowy z córką”. To niezwykle interesująca publikacja, która uczy budowania pozytywnych relacji z najbliższymi osobami. Powinien po nią sięgnąć każdy, komu zależy na pielęgnowaniu kontaktów, przyjaźni oraz zrozumieniu siebie i bliskich.

„Motywem przewodnim naszych dialogów jest sztuka autentycznego, dobrego porozumiewania się między matką i córką. Z pełną szczerością dzielimy się przemyśleniami m.in. na temat przyjaźni, miłości, różnic charakterów, sukcesu, podróży i samotności – mówi Hanna Hamer. – Mam nadzieję, że spotkanie poświęcone lekturze zainspiruje do lepszego życia z ludźmi i wśród ludzi. Do udziału w nim zapraszamy wszystkich, którzy lubią cieszyć się życiem, a także przystanąć i zamyślić się nad otaczającym światem”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Termin: 13 listopada 2013 r., godz. 18.00

Miejsce: Café Księgarnia Tajne Komplety, ul. Przejście Garncarskie 2

Wstęp: wolny

Organizatorzy: Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia, Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego, Fundacja na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza

Więcej informacji na stronie: www.szkolawformie.plPowrót do Aktualności →