Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Spotkanie dot. Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Opublikowano w 17 stycznia 2017 przez admin

Adam Lipiński – Pełnomocnik Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Paweł Hreniak – Wojewoda Dolnośląski zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa dolnośląskiego na spotkanie poświęcone omówieniu Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

W spotkaniu  wezmą udział reprezentanci Departamentu Społeczeństwa Obywatelskiego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, którzy przedstawią Państwu cele i funkcje mającego powstać Narodowego Centrum oraz zmiany, jakie spowoduje jego powstanie. Odpowiedzą także na Państwa pytania oraz zanotują Państwa uwagi i wątpliwości do projektowanych zmian, które następnie będą dyskutowane przez projektodawców Ustawy.
Spotkanie jest elementem konsultacji społecznych projektu Ustawy o Narodowym Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Analogiczne spotkania odbędą się we wszystkich województwach.
Spotkanie odbędzie się w dn. 20.01.2017 w godzinach 11.30-13.30 w sali posiedzeń Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w Urzędzie Wojewódzkim  we Wrocławiu, plac Powstańców Warszawy 1. Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 19.01.2017 na adres: pelnomocnik.obywatel@duw.pl.
Uwaga: Ze względu na pojemność sali liczba miejsc jest ograniczona.Powrót do Aktualności →