Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Spotkanie informacyjne programu „Europa dla obywateli”

Opublikowano w 17 stycznia 2019 przez admin

W ramach współpracy instytucji oraz wsparcia działań i rozwoju instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego i trzeciego sektora, Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie „Europa dla obywateli”, które odbędzie się 22 stycznia 2019 roku we Wrocławiu.

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”.
„Europa dla obywateli” wspiera organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, badań i edukacji, w realizacji:

· projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego
· inicjatyw lokalnych
· zaangażowania społecznego i demokratycznego
· pamięci europejskiej
Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, m.in. jakie są cele, założenia i priorytety programu oraz terminy konkursu wniosków w 2019 roku.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny* na stronie internetowej polskiego Punktu Kontaktowego „Europa dla obywateli”.

TERMIN SPOTKANIA: 22 stycznia 2019 r., godz. 11.00-15.00 (rejestracja rozpocznie się od godz.10.30)
MIEJSCE SPOTKANIA: Krzywy Komin – Centrum Rozwoju Zawodowego, ul. Dubois 33-35a 50-207 Wrocław
Więcej o programie „Europa dla obywateli” znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/

Program spotkania

*Potwierdzenie o uczestnictwie nie są generowane automatycznie, wszelkie niezbędne informacje dotyczące spotkania przesyłamy drogą mailową bliżej terminu spotkania – jeżeli wypełnili Państwo formularz rejestracyjny prawidłowo, zapewniamy, że Państwa zgłoszenie do nas dotarło.Powrót do Aktualności →