Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Spotkanie informacyjno-integracyjne z zespołem ds. rumuńskich Romów przy Wojewodzie Dolnośląskim.

Opublikowano w 21 maja 2015 przez admin

Zaproszenie kierujemy do organizacji zainteresowanych tematem, prowadzących działania edukacyjne, wychowawcze oraz skierowane pod adresem dzieci i młodzieży.

Szanowni Państwo,

zapraszamy serdecznie chętne organizacje pozarządowe i osoby zainteresowane wsparciem edukacji dzieci romskich z koczowiska, które uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 20 przy ul. Kamieńskiego, na spotkanie z członkami podzespołu ds. edukacji dzieci romskich działającym w ramach zespołu ds. rumuńskich Romów przy Wojewodzie Dolnośląskim.

Celem spotkania będzie wymiana informacji i nawiązanie skutecznej komunikacji i współpracy pomiędzy podzespołem a organizacjami pozarządowymi, które mogą i chcą włączyć się w działania szkoły w zakresie edukacji ww. dzieci romskich w SP 20 oraz w innych placówkach (przedszkola). Podczas spotkania przedstawione zostaną dotychczasowe działania szkoły na rzecz edukacji dzieci z koczowiska oraz aktualne wyzwania.

Spotkanie odbędzie się w dniu 26 maja 2015 w godz. 13:00-15:00 w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim (Plac Powstańców Warszawy 1).
Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu do dnia 25 maja 2015 do godz. 10:00 na adres manuela.plizga-jonarska@wcrs.wroclaw.pl

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 515 131 440.Powrót do Aktualności →