Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Startuje konkurs fotograficzny „Kadr na Balkon”!

Opublikowano w 22 września 2016 przez admin

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym dedykowanym wrocławskim balkonom. Wybierz się na jesienny spacer po mieście i uwiecznij w kadrze swojego aparatu lub smartfona wrocławskie balkony. Czekamy na wasze zdjęcia do 30-tego września pod adresem kadrnnabalkon@gmail.com.

Kadr na Balkon
Główną ideą konkursu, jest skłonienie młodych Wrocławian (15-30 lat) do przyjrzenia się balkonom w naszym mieście i uwiecznienia w kadrze tych najbardziej intrygujących. Z mozaiki zdjęć stworzymy album i mapę, które pokażą Wrocław z perspektywy jego balkonów.
Dlaczego balkony?
Balkon to symbol niejednoznacznej przestrzeni miejskiej oraz soczewka różnorodności jego właścicieli. „Czekamy na zdjęcia obrazujące różnorodne oblicza wrocławskich balkonów, zarówno ze względu na ich przeznaczenie jak i także na zewnętrzny charakter zabudowy w której są umiejscowione”- podkreślają organizatorzy z Fundacji Tandem.
Jakie nagrody
Dla autorów wyróżnionych zdjęć przyznane będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagrodzone zdjęcia zostaną w albumie fotograficznym i mapie  o wrocławskich balkonach oraz pokazane na pokonkursowej wystawie prac.
Gdzie przysłać zdjęcia
Zdjęcia należy przesyłać na adres kadrnabalkon@gmail.com.
Kategorie, formularz i regulamin konkursu znajduje się na www.fundacja-tandem.pl/kadrnabalkon oraz www.facebook.com/kadrnabalkon.
Organizatorem konkursu  jest Fundacja Tandem, a konkurs
realizowany w ramach projektu „Historia w balkonie zaklęta” dofinansowano ze środków Budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.


Powrót do Aktualności →