Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Stowarzyszenie Semper Avanti zaprasza do udziału w badaniu!

Opublikowano w 4 listopada 2014 przez admin

Drodzy uczestnicy wszelkich mobilności zagranicznych – wolontariat, staże, szkolenia, wymiany młodzieżowe, Erasmus oraz pracownicy młodzieżowi, wolontariusze, mentorzy współpracujący z osobami przebywającymi na mobilności.


W ramach jednego z naszych projektów realizujemy badania skierowane własne do Was. Pozwolą one na podniesienie jakości każdej z mobilności oraz sporządzimy z nich opinię i zalecenia skierowane bezpośrednio do Komisji Europejskiej, a dotyczące zmian i odpowiedzi na Wasze potrzeby.

W związku z tym serdecznie zapraszamy do udziału w krótkim wywiadzie – max. 30 minut. Może zostać przeprowadzony osobiście, telefonicznie, przez Skype lub inny komunikator.
Oprócz tego zorganizujemy spotkanie dwóch grup focusowych. Każda grupa odbędzie jedno, 90-minutowe spotkanie. Spotkanie posłuży zebraniu Waszych opinii i doświadczeń dot. wszelkich mobilności (wolontariat, Erasmus, staże, wymiany, seminaria, …) oferowanych przez Komisję Europejską w latach 2007 – 2013. Spotkania odbędą się: 12/11 (środa), w godzinach 17.30 – 19.00 oraz 14/11 (piątek), w godzinach 17.00 – 18.30.

Zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w wywiadzie, grupie fokusowej lub obu przyjmujemy pod adresem info@semperavanti.org lub telefonicznie 883779350. Jeśli macie jakieś pytania – na wszystkie odpowiedzi.

Badania prowadzone są w ramach jednego, z realizowanych przez nas projektów:
http://enquestes.dep.net/index.php?sid=16566&lang=en

Wydarzenia w projekcie możesz śledzić na następujących stronach: http://www.mobgae.eu/
https://www.facebook.com/mobilitygae
https://twitter.com/MOBGAE

Jeśli chcesz przeczytać historie byłych uczestników zapraszamy tutaj:
http://www.mobgae.eu/category/mob-g-a-e-storiesPowrót do Aktualności →