Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Studenci psychologii USWPS poszukują organizacji do współpracy

Opublikowano w 29 sierpnia 2018 przez admin

Już niedługo rozpocznie się nowy rok akademicki. Teorii studenci mają w programie pod dostatkiem, więc szukają okazji, by nauczyć się czegoś w praktyce. Pomóż im pokochać pracę w NGO! Poszukujemy organizacji, które na 5 miesięcy (okres od października 2018 do lutego 2019), a być może na dłużej, przyjęłyby do siebie na wolontariat 2-3 osobowe grupy studentów III roku psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS.

Studenci w ramach przedmiotu „Praca projektowa w praktyce” będą zobowiązani zaangażować się w pracę organizacji pozarządowej i raportować swoje działania zgodnie z teorią zarządzania projektami, poznaną w ramach zajęć na Uczelni. Kształt współpracy w całości zależy od zapotrzebowania Organizacji: studenci mogą pomagać przy realizacji bieżących projektów, budować zasoby Organizacji czy realizować własne mini-projekty pod szyldem Organizacji. Ze względu na profil kształcenia studentów, szczególnie zależy nam na pozyskaniu organizacji, w których pracują psycholodzy lub kompetencje psychologa są przydatne.
Wolontariusze:
– studenci III roku psychologii
– chcą poznać realia pracy w NGO, zrozumieć Twoją organizację i pomóc Ci w pracy
– pracują w grupach 2-3 osobowych
– rozpoczną pracę w październiku 2018
– uczą się metod pracy projektowej i starają się pracować i raportować zgodnie z poznanymi dobrymi praktykami z tego obszaru.
– zaangażują się w bieżące projekty, zrealizują własną inicjatywę pod szyldem organizacji lub postarają się odpowiedzieć na inne potrzeby NGO, np. związane z organizacją dokumentacji czy szkoleniami personelu.

Osoby zainteresowane zaangażowaniem młodych psychologów proszę o kontakt mailowy, chętnie odpowiem na każde pytanie: skilarska@swps.edu.plPowrót do Aktualności →