Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Szkolenie: Jak podpisać sprawozdanie finansowe Profilem Zaufanym ePUAP

Opublikowano w 20 marca 2019 przez admin

Terminy szkoleń:
1) 16.04. – w godz. 16.00 – 17.30
2) 16.04. – w godz. 18.00 – 19.30

Miejsce: Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3, Legnicka 65, 54-206 Wrocław
Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych z terenu Wrocławia.

Zgłoszenia poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 08.04.2019 r.

Część I
Wykład będzie obejmował krótką teorię, dotyczącą e-Sprawozdań Finansowych: kto powinien złożyć SF w postaci elektronicznej oraz w jaki sposób to zrobić, w jaki sposób podpisać SF oraz do kiedy należy to zrobić.
Część II
Będzie możliwość praktycznego podpisania dokumentu własnym profilem zaufanym (w tym celu należy posiadać już profil zaufany oraz przynieść/lub pamiętać Login oraz Hasło)

Jeżeli wśród uczestników będą osoby, które nie posiadają jeszcze profilu zaufanego, to krótko zostanie omówiona i przedstawiona procedura jego założenia

Osoby prowadzące:

Sylwia Rzepka – Główna Księgowa Biura Rachunkowego Rzepka Sp. z o.o.
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego kierunek Rachunkowość i Podatki, posiadająca certyfikat Głównego Księgowego. Od wielu lat swoją wiedzą księgową wspiera zarówno małe, jak i średniej wielkości podmioty gospodarcze. Delegatka i Członek Wspierający Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddziału Wrocławskiego oraz Wiceprezes Klubu Biur Rachunkowych działającym dla członków SKwP.

Janina Pokazka – Prezes Zarządu Biura Rachunkowego Ancile Sp.  z o.o.
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego kierunek Finanse i rachunkowość, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Sankt-Petersburgu. Księgowa z ponad 18-letnim doświadczeniem, od 2007 r. prowadząca własne biuro rachunkowe na terenie Polski i Rosji. Członek Zwyczajny oraz Członek Wspierający Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddziału Wrocławskiego.

Patronat medialny

pobranePowrót do Aktualności →