Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Szkolenie: Silna Marka Organizacji / Skuteczne wykorzystanie Google Aplikacji w NGO

Opublikowano w 16 maja 2016 przez admin

Termin: 31.05. – 01.06. (tj. wtorek/środa) godz. 9.00 – 17.00.

Warunki uczestnictwa: szkolenie skierowane jest do: organizacji pozarządowych, grup inicjatywnych oraz osób zainteresowanych założeniem organizacji pozarządowych mieszkających na terenie Wrocławia. Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (http://goo.gl/forms/66fL44KHUY) do dnia 26.05.2016 r. Ilość miejsc ograniczona.

„Silna Marka Organizacji”

Dowiesz się jak zbudować silną i rozpoznawalną markę NGO. Poznasz tajniki budowania strategii marketingowej oraz doboru odpowiednich narzędzi do ich realizacji. Wszystko oparte na solidnych przykładach.

„Skuteczne wykorzystanie Google Aplikacji w NGO”

Zobaczysz jak łatwo i bezpłatnie za pomocą Google Grants pozyskać dostęp do Google Aplikacji. Wykorzystasz je do optymalizacji pracy w zespole oraz pracy zdalnej.

Prowadzący:

Jarosław Korkuś – Absolwent Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki na Politechnice Wrocławskiej, od 2001 roku związany z branżą internetową. Partner w agencji kreatywnej John Weston Group, w której pomaga firmom i instytucjom zaistnieć w Internecie i osiągnąć w nim sukces. Jego specjalność to zwiększanie sprzedaży, poprawianie wizerunku, wprowadzanie nowoczesnych narzędzi i rozwiązań. Analityczny umysł i ponad 9-letnie doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi, pozwoliły mu na opanowanie do perfekcji trudnej sztuki optymalnego zarządzania budżetami. Prywatnie zafascynowany biegami długodystansowymi, które wypełniają jego wolny czas. Miłośnik baseballu.

Koszty szkolenia: 199 zł. Płatne przelewem przed terminem szkolenia.Powrót do Aktualności →