Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Szybkie randki biznesowe jakich jeszcze nie było

Opublikowano w 9 sierpnia 2017 przez admin

NGO BUSINESS MEETING to cyklicznie organizowane spotkania networkingowe w formule szybkich randek. Ich celem jest zbudowanie relacji, które można przekuć w biznes. Najbliższe spotkanie odbędzie się 24 sierpnia o godz. 18:00 w biurze RCWIP (ul. Mennicza 1, Wrocław).

– Poprzez NBM chcemy łączyć i sieciować ze sobą przedsiębiorców, urzędników i organizacje pozarządowe, które mają do zaoferowania atrakcyjne usługi i produkty bądź projekty warte realizacji – wyjaśnia pomysłodawczyni projektu, Ewelina Wojciechowska. – Naszym celem jest zbudować relacje, które będzie można wykorzystać do realizacji wspólnych przedsięwzięć biznesowych. Udział w naszych randkach pozwoli też nabyć cenną wiedzę o zasadach skutecznego networkingu – dodaje.

Na czym to polega?
1.    Przedsiębiorcy, urzędnicy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych spotykają się przy 5-osobowych stolikach. Każdy uczestnik ma 3 minuty na zaprezentowanie swojej firmy, usług lub produktów. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, uczestnicy przesiadają się do następnych stołów. Na koniec każdy deklaruje z kim chciałby się spotkać jeszcze raz w mniej formalnych warunkach.
2.    Organizator na podstawie deklaracji umawia uczestników na spotkania – jest moderatorem i jednocześnie stroną wspierającą dojście do zawarcia porozumienia.
3.    Organizator monitoruje przebieg współpracy, w razie potrzeby wspiera i motywuje
do dialogu. W każdym momencie może też zrezygnować z uczestnictwa w danej inicjatywie.

Jak się zgłosić?
Udział w NBM jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz https://goo.gl/forms/4gMFzVXkIYpMTjbF3 do 20 sierpnia 2017 r. Na spotkanie we Wrocławiu zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze osoby z całego woj. dolnośląskiego.

Szybkie randki biznesowe organizowane są w ramach Dolnośląskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu prowadzonego przez Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program NBM

Najczesciej zadawane pytania NBM

Kontakt:
Ewelina Wojciechowska
e-mail: ewelina.wojciechowska@rcwip.pl
tel. 664 095 585
Więcej informacji: http://wroclaw.owes.pl/aktualnosci/ngo-business-meeting/
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1425401530883270/?ref=br_rsPowrót do Aktualności →