Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

TechKluby ruszyły! Dołącz do liderów technologii we Wrocławiu

Opublikowano w 27 stycznia 2014 przez admin

Sieć TechKlubów to nowa inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Kraków, Gdynia, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Biała Podlaska – to miasta, w których od lutego 2014 co miesiąc odbywać się będą spotkania przedstawicieli organizacji pozarządowych.

NGOsy, jak również przedstawiciele lokalnego biznesu, samorządu czy świata nauki pod okiem Lidera TechKlubu rozmawiać będą na temat technologii i tego jak można je wykorzystywać, aby praca we własnej organizacji stawała się lepsza i wydajniejsza.

Przeczytaj artykuł i zobacz, gdzie jest zlokalizowanych 8 pierwszych TechKlubów w Polsce: „TechKluby ruszyły! Dołącz do liderów technologii”

Regionalnym Partnerem TechKlubów jest Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych UMBRELLA, a liderką TechKlub Wrocław – Katarzyna Demitrewicz.

Katarzyna_Demitrewicz_icon

Katarzyna Demitrewicz – lider TechKlub Wrocław, specjalista ds. doradztwa, wspierania i animowania w zakresie Public Relations, wizerunku, promocji i kampanii społecznych NGO we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3

Kontakt:

E: wroclaw@technologielokalnie.pl
T: 606 308 768
www.technologielokalnie.pl

Logotyp NTL

Już 5. Lutego (środa) – punkt 17:00 – ruszamy z pierwszym spotkaniem w ramach TechKlub Wrocław!

Na pierwszym spotkaniu oprócz videokonferencji z Megan Keane z USA – Dyrektor ds. członkostwa, organizacja NTEN oraz połączenia online z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego z Warszawy – przedstawimy nasz wrocławski projekt “Osada twórców”, o którym opowie Piotr Sypuła – Co-Founder, Vice President, Design w firmie Mass Gravity.

Szczegółowy program spotkania wraz z możliwością zgłoszenia swojego udziału znajdziesz tutaj:

UWAGA: Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Wymagamy jedynie rejestracji – tj. zgłoszenia swojego udziału w spotkaniu.

W planach kolejne spotkania! Ale o tym więcej 5.lutego.

A gdzie? W Krzywym Kominie!

Ugości nas Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin” – to idealne miejsce do naszych spotkań! Krzywy Komin położony jest w zrewitalizowanym budynku poprzemysłowym z 1888 roku (dawnej pralni i farbiarni), który znajduje się na podwórku przy ulicy Dubois 33-35a – w samym sercu wrocławskiego Nadodrza. Podstawową funkcją CRZ jest działalność edukacyjna i kulturotwórcza. Dowiedz się więcej o naszej lokalizacji: http://www.krzywykomin.pl/kontakt/

Centrum SEKTOR 3 zaprasza!Powrót do Aktualności →