Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Towarzystwo Amicus zaprasza bezpłatne webinarium

Opublikowano w 16 stycznia 2017 przez admin

Towarzystwo Amicus zaprasza bezpłatne webinarium (wykład online), które odbędzie się 17 stycznia w godzinach 16.30-17.30. Temat: Czym są polityki horyzontalne i dlaczego projekty niezgodne z nimi nie mogą otrzymać dofinansowania UE.

Omówione zostaną: standard minimum; podstawowe zasady dostępności; polityki horyzontalne we wniosku aplikacyjnym i na etapie realizacji.

Prowadząca: Paulina Wolfram trenerka i doradczyni certyfikowana przez Krajowy Ośrodek EFS w zakresie horyzontalnej polityki równości w projektach UE

Warunki uczestnictwa: wykład bezpłatny, skierowany do przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych. Aby uczestniczyć należy wejść na platformę WWW.CKNGO.PL – zarejestrować/zalogować się, kliknąć w link i przenieść do tzw. pokoju webinarium, gdzie równo o godzinie 16.30 we wtorek 17.01 rozpocznie się wykład, prowadzony „na żywo”
przez trenerkę. Podczas wykładu uczestnicy zadają pytania prowadzącej na czacie – odpowiedzi uzyskują w trakcie wykładu.Powrót do Aktualności →