Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Trampolina do kariery – Targi Pracy Inaczej

Opublikowano w 10 listopada 2015 przez admin

Fundacja Aktywacja zaprasza do udziału w alternatywnej formie targów pracy. Tematem wydarzenia będzie kariera i rozwój zawodowy osób z niepełnosprawnością. Na spotkaniu będzie możliwość zapoznania się z ofertami pracy dla osób z niepełnosprawnością oraz z pracodawcami poszukującymi kandydatów do pracy. 

Fundacja Aktywizacja od ponad 25 lat zajmuje się edukacją i aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych. Fundacja prowadzi Agencję Zatrudnienia oraz Agencję Doradztwa Personalnego. Dzięki Fundacji Aktywizacja w 2014r. zatrudnienie znalazło 928 osób z niepełnosprawnościami na terenie całej Polski, w tym 100 osób zamieszkałych na Dolnym Śląsku lub w woj. lubuskim.”

Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych we Wrocławiu powstało w 2013 r. Działa na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Realizuje projekty mające na celu podnoszenie umiejętności zawodowych i psychospołecznych osób z niepełnosprawnością i wprowadzanie ich na otwarty rynek pracy.

Wszystkie działania realizowane przez Centrum są bezpłatne.

W ramach Trampoliny do Kariery – Targi Pracy inaczej, każdy uczestnik będzie miał możliwość zapoznania się z ofertami pracy dla osób z niepełnosprawnością oraz z pracodawcami poszukującymi kandydatów do pracy. Oprócz tego otrzyma darmowe, profesjonalne zdjęcie do CV oraz będzie mógł wziąć udział w symulacji rozmowy rekrutacyjnej. Oferta skierowana jest do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym i znacznym, pozostających bez zatrudnienia.

ZAPRASZAMY!Powrót do Aktualności →

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz