Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Trwa nabór do ośrodka leczenia zaburzeń odżywiania

Opublikowano w 23 lipca 2013 przez admin

Zawalcz o siebie. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze. To właśnie ta chwila. Ta decyzja może zmienić Twoje dotychczasowe życie. Podejmiesz wyzwanie?

Ogólnopolskiego Centrum Zaburzeń Odżywiania rozpoczęło nabór do ośrodka leczenia zaburzeń odżywiania we Wrocławiu. Każdy z uczestników zostanie objęty kompleksowym programem terapeutycznym SYNERGIA realizowanym przez multidyscyplinarny zespół specjalistów, w ramach którego będzie brać udział w konsultacjach z psychiatrą, psychoterapii indywidualnej, psychoterapii grupowej, choreoterapii, spotkaniach indywidualnych z dietetykiem, a także w warsztatach z dietetykiem, trenerem personalnym oraz z zakresu umiejętności miękkich.

Program terapeutyczny zakłada spotkania indywidualne i grupowe, które odbywać się będą w trybie dziennym – w wybrane dni tygodnia przez okres około 3 miesięcy.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: http://www.centrumzaburzenodzywiania.pl/artykul/trwa-nabor-do-programu-terapuetycznego-synergia#.Ue5VRY30GOMPowrót do Aktualności →