Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Trzecia edycja rajdu ORIENTER już 12 września. Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w Brzegu Dolnym

Opublikowano w 21 sierpnia 2014 przez admin

Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecia edycję Rajdu na Orientację ORIENTER, która odbędzie się w dniach 12-13 września. Przygotowaliśmy osiem tras. Na uczestników czeka nie tylko niezapomniana przygoda, ale i ciekawe nagrody.


ORIENTER jest drużynowym rajdem na orientację. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w mapę z zaznaczonymi na niej punktami kontrolnymi do zdobycia. Zadaniem uczestników jest odnalezienie jak największej liczby punktów kontrolnych w określonym limicie czasowym. Każdy, kto pokona trasę, otrzyma Certyfikat Orientera. Dodatkowo, wśród wszystkich uczestników, którzy zdobyli przynajmniej jeden punkt kontrolny, rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez sponsorów rajdu.

Wyścig orientacyjny to nie tylko wspaniała, integracyjna zabawa, ale i hartowanie ducha. Wspólne nawigowanie, czytanie mapy, podejmowanie decyzji i pokonywanie kolejnych odcinków trasy daje ogromną satysfakcję. Opracowanych zostało osiem tras dziennych i nocnych, różniących się długością oraz stopniem trudności. Jest także propozycja wyścigu rodzinnego i rowerowego, więc każdy chętny znajdzie coś dla siebie.

Do udziału można zgłaszać się pojedynczo lub grupowo. W tym roku spodziewamy się około 400 uczestników, ale dla każdego chętnego znajdzie się miejsce. Zapisów można dokonywać przez stronę internetową orienter.pl lub bezpośrednio w bazie rajdu, przed samym rozpoczęciem imprezy. Baza znajduje się przy ulicy Wilczej 10 w Powiatowym Zespole Szkół (Aula) w Brzegu Dolnym.

Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.orienter.pl oraz zapisów.

Rajd ORIENTER jest organizowany przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego we współpracy z Gminą Brzeg Dolny oraz Stowarzyszeniem Tropiciel.

 

 Powrót do Aktualności →