Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Tylko do 9 października można aplikować do Szkoły Trenerów po angielsku!

Opublikowano w 8 października 2013 przez admin

Już tylko do środy można wysyłać zgłoszenia do zupełnie nowego projektu edukacyjnego – SET Up, skierowanego do trenerów organizacji pozarządowych, którzy chcieliby zaangażować się w prowadzenie szkoleń po angielsku w projektach międzynarodowych.

SET Up (School for English Trainers Upper-intermediate level) powstał z myślą o trenerach NGO, którzy mają już na swoim koncie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, jednak chcą iść o krok dalej i myślą o rozpoczęciu swojej działalności również w języku angielskim, np. w projektach EVS czy Youth in Action.

SET Up jest o tyle innowacyjnym projektem, iż wszystkie jego elementy począwszy od rekrutacji na korespondencji z uczestnikami kończąc planujemy prowadzić w języku angielskim.

Bardzo istotnym elementem cyklu jest gwarantowana praktyka. Każdy uczestnik projektu będzie miał za zadanie przeprowadzić otwarte, autorskie szkolenie w języku angielskim.

Aby wzmocnić naszych uczestników w prowadzeniu warsztatów w obcym języku, zagwarantowaliśmy im również w programie 6-godzinny cykl szkoleń z angielskiego dla trenerów.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL.

Wszystkie niezbędne informacje na temat projektu z harmonogramem, terminami rekrutacji oraz warunkami uczestnictwa znajdziesz na stronie www.cel.apulengo.pl/projekty/set-up

Jesteśmy również na Facebooku: www.facebook.com/SET.UP.SchoolForEnglishTrainers

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inicjatywy i aplikowania!
SET Up, School for English Trainers
email: setup.cel@gmail.comPowrót do Aktualności →