Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Under Pressure Stres: Praktyczny Warsztat O Tym, Jak Możemy Sobie Pomóc, Gdy Jesteśmy Zestresowani

Opublikowano w 9 listopada 2022 przez admin

Szkolenie odbywa się: 24 listopada 2022 r. w godz. 16.00 – 20.00

Stres to stan, który odczuwamy w ciele. To ciało informuje nas, że jesteśmy zmęczeni, napięci, bliscy wybuchu, przebodźcowani, bez sił lub, przeciwnie, w nadmiernym pobudzeniu. Ciało może być też potężnym sprzymierzeńcem w radzeniu sobie ze stresem. Po pierwsze jako nasz najczulszy radar namierzający pierwsze sygnały zwiastujące stres. Po drugie jako nasze źródło oparcia pozwalające poradzić sobie ze stresem.

Podczas warsztatu będziemy:
-rozpoznawać reakcje naszego ciała na stres,
-szukać najlepszych sposobów rozładowywania nadmiaru napięcia,
-szukać najlepszych sposobów podnoszenia energii,
-sprawdzać czy i jak możemy odpoczywać.

Warsztat ma charakter praktyczny, co oznacza, że:
– będziemy się ruszać (potrzebujesz mieć wygodny, niekrępujący ruchów strój, matę i duży ręcznik),
– poznasz i przećwiczysz proste techniki, wspierające radzenie sobie ze stresem, które będziesz mogła/mógł stosować na co dzień.

Osoba prowadząca: Ewelina Seklecka. Od lat pracuję we Wrocławskich organizacjach pozarządowych, dobrze zdając sobie sprawę z cieni i blasków aktywizmu. Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikacji i certyfikowaną facylitatorką w Analizie Bioenergetycznej/Metodzie Lowena. Skończyłam także Szkołę Treningu Grupowego Haliny Nałęcz-Nieniewskiej, Kurs Analizy Transakcyjnej, Kurs medytacji Vipassana. Od kilkunastu lat prowadzę warsztaty dla osób dorosłych, od dłuższego czasu są to zajęcia oparte o pracę z ciałem łącząc metody zaczerpnięte z jogi, medytacji, analizy bioenergetycznej.

Link do zapisów: https://forms.office.com/r/dndqnQixMCPowrót do Aktualności →