Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Uwaga! Do 31. września zgłaszamy Niezwykłych Dolnoślązaków 2013!

Opublikowano w 24 września 2013 przez admin

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza do udziału w ósmej edycji konkursu „Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2013”.

Konkurs przeznaczony jest dla aktywnych Dolnoślązaków zarówno kobiet jak i mężczyzn, działających na rzecz innych osób oraz swojego najbliższego otoczenia, którzy swoim zaangażowaniem budują lepsze jutro. Jeżeli znasz kogoś wyjątkowego nie czekaj i zgłoś kandydaturę do naszego konkursu!

W ten sposób wspólnie pokażemy, jak wielu wspaniałych mieszkańców Dolnego Śląska angażuje się w pracę prospołeczną. Podczas finału laureaci w towarzystwie wszystkich osób nominowanych symbolicznie zasadzą w wrocławskim Parku Edyty Stein drzewka Akacji i Dębu, które będą nosić ich imiona. Tym samym, po raz kolejny powiększy się aleja zasłużonych Dolnoślązaków, którzy swoją codzienną i bezinteresowną pracą przyczyniają się do rozwoju naszego regionu!

Koniecznie dowiedz się: Dla kogo jest ta nagroda? Kto i jak może zgłaszać kandydatów? Co, gdzie i kiedy? Czyli przeczytaj: http://www.dfop.org.pl/pl/1/nse/15/476/Startuje_osma_edycja_konkursu_Akcja_Akacja_Akcja_Dab_Niezwykli_Dolnoslazacy_2013

 Powrót do Aktualności →