Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

W najbliższy weekend rozpocznie się kolejny sezon Sportowej Wyspy

Opublikowano w 9 lipca 2014 przez admin

Już 12 lipca rusza kolejna odsłona Sportowej Wyspy, organizowanej w ramach projektu „Wyspa na Weekend”. Co tydzień, w każdą sobotę i niedzielę, od godziny 14.00 do 19.00, Wyspa Piaskowa będzie się zamieniać w sportowe miasteczko pełne zabaw i gier. Wstęp wolny.

Pokazy sztuk walki, akrobatyka, rozgrywki siatkówki plażowej i piłki nożnej – to tylko niewielka część atrakcji, jakie przygotowano w ramach tegorocznej edycji Sportowej Wyspy. Będzie można obejrzeć popisy sportowe profesjonalistów, a także spróbować swoich sił w najróżniejszych dyscyplinach. Na uczestników czeka wiele propozycji gier indywidualnych i grupowych.

Ponadto każdego dnia dla chętnych przygotowane będą tory do gry w bule, stanowisko do badmintona, a co niedzielę – ścianka wspinaczkowa. Jeśli kogoś dopadnie zmęczenie, siły można zregenerować na leżakach dostępnych na terenie Wyspy.

Informacje o projekcie znajdziecie na wyspa.wroclaw.pl oraz faceboook.com/wyspanaweekend.

Sportowa Wyspa jest wydarzeniem organizowanym w ramach projektu „Wyspa na Weekend” przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego we współpracy z Fundacją Rozwoju Talentów Progress.Powrót do Aktualności →