Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

W zdrowej gminie zdrowy sport

Opublikowano w 18 września 2013 przez admin

Sprawdź, jak lokalne władze wspierają aktywność fizyczną mieszkańców. Czy liczą się z ich potrzebami i czy rozsądnie oraz efektywnie gospodarują pieniędzmi z podatków?

Gminy powinny tworzyć swoją politykę sportową wspólnie z mieszkańcami – słuchać ich opinii, badać potrzeby, konsultować dokumenty i decyzje. Wtedy można mieć pewność, że pieniądze z naszych podatków nie zostaną wydane na nikomu niepotrzebny stadion czy interesujące mało kogo zajęcia sportowe.

A jak jest w Twojej gminie? Wejdź na www.siecobywatelska.pl i weź udział w Obywatelskim Monitoringu Sportu. Dowiesz się, „co w sporcie piszczy” i sprawdzisz, czy lokalne władze godzą się, by mieszkańcy je kontrolowali.

Proponujemy:

  • dwa bezpłatne szkolenia w okolicach Warszawy
  • zwrot kosztów poniesionych podczas monitoringu
  • wspaniałą atmosferę współpracy z innymi odważnymi mieszkańcami z całej Polski, którzy nie boją się patrzeć władzom na ręce.

Aby uzyskać więcej informacji, wystarczy wejść na stronę http://siecobywatelska.pl/1,355,w_zdrowej_gminie_zdrowy_sport.html, zadzwonić na numer 22 844 73 55 lub napisać maila na adres: agnieszka.zdanowicz@siecobywatelska.pl Na pytania odpowiada Agnieszka Zdanowicz, opiekunka monitoringu sportu. Serdecznie zaprasza Sieć obywatelska – Watchdog Polska.

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii EuropejskiejPowrót do Aktualności →