Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Warsztat: „Obrona przed manipulacją”.

Opublikowano w 18 maja 2018 przez admin

Zapraszamy Was serdecznie na warsztat dotyczący reguł wywierania wpływu oraz radzenia sobie z manipulacją, podczas którego:

– Poznasz reguły i techniki wywierania wpływu oraz manipulacji
– Czym różni się manipulacja od wpływu
– Jak wykorzystywane są te techniki w mediach i reklamie
– Kłamstwo i sposoby jego wykrywania
– W jaki sposób bronić się przed manipulacją
– Jak być asertywnym i stawiać jasne granice

Trenerzy:

Zbigniew Witczak – Jest trenerem sprzedaży, opierającym swoją pracę na osobistym doświadczeniu sprzedażowym. Pracował z sukcesami jako handlowiec w wielu branżach m.in. rekrutacja, ubezpieczenia, nieruchomości, bankowość. Z wykształcenia ekonomista, analityk finansowy i coach. Podczas prowadzenia szkoleń buduje przyjazną atmosferę opierając się na wzajemnym szacunku i empatii. Propozycje rozwiązań wspiera przykładami sytuacji, które sam doświadczył w pracy zawodowej.

Kamila Otrębska – Certyfikowany Trener Biznesu i absolwentka studiów MBA w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi Wyższej Szkoły Bankowej. Z wykształcenia pedagog. Interesuje się zagadnieniami związanymi z rozwojem osobistym, szczególnie podnoszeniem własnej efektywności poprzez zmianę przekonań wewnętrznych, opartej na założeniach psychologii poznawczo-behawioralnej. W to co robi angażuje się na 110%. Jest osobą posiadającą ogromne pokłady empatii i entuzjazmu.

ADRESACI PROJEKTU:
Akademia Rozwoju Lidera Społecznego skierowana jest do aktywnych działaczy społecznych, NGO zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji, zdobywaniem nowych doświadczeń oraz rozszerzaniem swojej sieci kontaktów.

REKRUTACJA ORAZ HARMONOGRAM:
do 24.05 – Elektroniczna rejestracja kandydatów  – https://bit.ly/2InIHYO
25.05 – Weryfikacja zgłoszeń przez organizatora oraz sporządzenie listy osób zakwalifikowanych i
niezakwalifikowanych do wzięcia udziału w projekcie
25.05 – Poinformowanie kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do wzięcia udziału w projekcie

Warsztat odbędzie się 28.05.2018 – poniedziałek we Wrocławiu w godzinach 09:00-17:00. Podczas szkolenia została przewidziana przerwa kawowa oraz catering.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: fundacja@akademiaodpowiedzialnosci.pl

 

 Powrót do Aktualności →