Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Warsztaty MAPA MARZEŃ MAPA CELÓW – ZAMÓWIENIE NA SZCZĘŚCIE

Opublikowano w 8 listopada 2016 przez admin

Żyj tak jak chcesz, rób to, czego pragniesz

Dotarcie do celu jest proste – wskaż punkt docelowy, uruchom GPS, wybierz trasę i kieruj się wskazówkami.  Tak właśnie działa nasza mapa marzeń i celów. Chcesz zrealizować swoje pragnienia – poznaj je, nazwij i trzymaj cały czas w świadomości. Jeśli to zrobisz, niemożliwe stanie się możliwe, trudne zrobi się łatwe, a odległe bliskie.  Mapa marzeń i celów to świetne narzędzie coachingowe, uruchamiające wewnętrzny GPS prowadzący nas do celu J. Wydobywa na światło dzienne nasze wewnętrzne pragnienia, ulotne myśli, nazywa je i składa na nie zamówienie światu. Graficzny obraz marzeń i celów aktywuje pozytywne nastawienie, budzi wewnętrzne zasoby, kierunkuje działania, utrzymuje kurs, wzmacnia konsekwencję i motywację. W efekcie marzenia zaczynają się spełniać. One się po prostu dzieją! Zapraszamy na coaching party, w trakcie którego wyświetlisz swoje marzenia, obejrzysz je, dotkniesz i zasilisz energią życiową. Wyjdziesz z graficznym obrazem marzeń i celów, który, zawieszony w domu, będzie koncentrował Twoje wysiłki, nadawał im kierunek, przypominał i skupiał codziennie na tym, czego pragniesz.  Zacznij z nami realizować marzenia.

KORZYŚCI Praca nad mapą pozwala:  uświadomić sobie i zdefiniować, jakie Ja mam marzenia i cele;  ustalić priorytety w moim życiu;  zobaczyć, czy moje życie pozostaje w harmonii we wszystkich obszarach;  uporządkować mój świat, życie i codzienność;  wiedzieć, czego Ja chcę i co jest dla mnie ważne; zrobić plan działania, żeby moje marzenia i cele się spełniły; dowiedzieć się jak można wykorzystać narzędzie w pracy z innymi

DLA KOGO Dla osób dla których rozwój osobisty jest ważny i cenny oraz, które chcą wprowadzić zmiany w swoje życie czy to jako kolejny krok w procesie rozwojowym czy też jako początek drogi. Dla ludzi, którzy chcą odnaleźć siebie, swoją drogę w życiu, dowiedzieć się czego chcą i co jest dla nich samych ważne oraz gdzie znajdują się w swoim życiu, w jakim punkcie na swojej mapie życia. Dla osób, które pracują z innymi ludźmi nad zmianą: coachów, doradców, konsultantów, terapeutów, szefów, kierowników jako narzędzie wspomagające zmianę, pozwalające przyjrzeć się elementom składowym zarówno życia codziennego jak i zawodowego.  Praca z całą Mapą jak z jej elementami pozwala rozpoznać obszary trudne, wymagające pracy i również te, które będą silnymi stronami wspomagającymi procesy zmiany.

PROGRAM  1.Kilka słów wprowadzenia • Mapa marzeń i celów – złóż zamówienie na szczęście! • Co to jest, po co ją robimy, co nam daje?
• Dlaczego mapa celów działa – chwila psychologii? 2.No to do dzieła – zaczynamy robić mapę celów • Co dla Ciebie jest ważne, czego chcesz, co jest zgodne z Tobą? Czego potrzebujesz do wewnętrznej harmonii? • Twój wymarzony dzień • Twoje potrzeby i wartości 3. 9 – czyli dziewięć pól – dziewięć kolorów – dziewięć obszarów życia • Przekuj marzenia w cele! • Jak zapisywać cele, żeby działały?

PROWADZENIE: Violetta Sulima: psycholog, coach, trener biznesu z 20 –letnim stażem Aneta Małaszuk: psycholog, coach Agnieszka Czerkawska: coach, przedsiębiorca, lider

Miejsce: Sektor 3, Legnicka 65, 54-206 Wrocław Termin: 03.12. 2016 (sobota), Czas: 10:00 – 15:00

Koszt uczestnictwa: 120 zł, (rezerwacja – zaliczka 50 zł) Dla osób, które udostępnią wydarzenie na swojej stronie na FB 100 zł , (rezerwacja – zaliczka 50 zł)

Wszelkie materiały zapewnia organizator.

Ilość miejsc ograniczona (obowiązują zapisy)

Zapisy: pod numerem telefonu 509 422 477 lub mailem a.czerkawskacoaching@gmail.com w tytule Zapisy Mapa Marzeń

Podczas warsztatu będzie możliwość zakupu książek Kariny Sęp Mapa Marzeń Mapa celów oraz ogarnij swój dzień w atrakcyjnej cenie.Powrót do Aktualności →