Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wiele niezapomnianych wrażeń – a tylko dwa wydarzenia!

Opublikowano w 28 kwietnia 2016 przez admin

Wrocław w 2016 roku wybrany został Europejską Stolicą Kultury. Z tej okazji 10 maja będziemy świętować w BARBARZE – centrum informacyjnym ESK, tuż przy Przejściu Świdnickim. Od godziny 11:00 do 18:00 odbędą się spektakle teatralne i pokazy: pantomimiczne, taneczne, filmowe, a także działania performatywne, warsztaty i prezentacje.

Autorami powyższych działań, przygotowanych pod opieką artystyczną nauczycieli Studium, są nasi słuchacze i zaproszeni goście. Będzie nam ogromnie miło, jeśli przyłączą się Państwo do wspólnego świętowania. Różnorodność atrakcji, których szczegóły znajdą Państwo na plakacie, gwarantuje, że nikt nie będzie się nudził!

Cztery dni później, podczas Nocy Muzeów, zapraszamy do naszego Studium przy ulicy Niemcewicza 2. Przez całą sobotę (od 12:00 do 22:00) gwarantujemy świetną zabawę i wiele wrażeń. Każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi będą szczególnie mile widziani między 12:30 a 17:00. Przygotowaliśmy dla nich zajęcia taneczne, pokazy i warsztaty pantomimiczne w sali gimnastycznej, oraz spotkanie z wierszami klasyków literatury polskiej w podwórzu Studium.

Gościom w każdym wieku proponujemy smaczny poczęstunek, projekcje filmowe, liczne wystawy i warsztaty, pokazy, a także gry planszowe. Odwiedzający będą również mieli unikalną możliwość wzięcia udziału w zajęciach otwartych o tematyce biblioterapeutycznej, plastycznej, filmowej, animacyjnej oraz psychologicznej, prowadzonych przez nauczycieli Studium.

Program wszystkich działań Państwowego Pomaturalnego Studium
Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy (SKiBA) we Wrocławiu, zaplanowanych na Noc Muzeów 14 maja, znajduje się na załączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy do naszego Studium – zapewniamy niezwykłą atmosferę i liczne rozrywki, wśród których wybiorą Państwo te, najciekawsze dla siebie.

 Powrót do Aktualności →